Sitodruk

Sitodruk to jedna z najtrwalszych metod nadruku na odzieży. Gwarantuje ona nienaruszalność przygotowanej grafiki oraz dostępność pełnych kolorów. Stosowana jest głównie na bawełnianych i poliestrowych tekstyliach — najczęściej używa się jej właśnie do nadruku koszulek reklamowych lub odzieży dla pracowników. Solidnie wykonany wzór przy pomocy sitodruku wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością zarówno podczas prania, jak i użytkowania. Kluczowe elementy efektywnego wydruku stanowią między innymi właściwie dobrane farby oraz odpowiednio przeprowadzone czynności w czasie każdego etapu produkcji. W naszym sklepie z siedzibą w Warszawie oferujemy wykonanie takich trwałych nadruków na koszulkach, a także innych ubraniach za pomocą sitodruku.

TRWAŁY SITODRUK NA KOSZULKACH — WARSZAWA
Przy wykonywaniu sitodruku na koszulkach lub innych tekstyliach wykorzystywane są matryce w postaci aluminiowych sit, na których napięta jest siatka w układzie: ilość włókien/cm². Na taką matrycę zostaje naniesiona światłoczuła emulsja; następnie na wspomnianą warstwę stosuje się kliszę diapozytywową z przygotowanym dla Klienta projektem graficznym. Wówczas ma miejsce naświetlenie matrycy w czasie proporcjonalnym do gęstości siatki w danym miejscu. Tam, gdzie naniesiona była grafika, emulsja ta nie została naświetlona, dlatego wypłukiwana jest pod ciśnieniem, natomiast reszta miejsc na matrycy ulega utwardzeniu i jest gotowa do wykonania nadruku.

Chcesz zamówić koszulkę z własną grafiką wyróżniającą się znakomitą trwałością oraz stylowym wyglądem? Skorzystaj z naszej oferty sitodruku!